Das WeltAuto.

Pārbaudītas. Uzticamas lietotās automašīnas. Garantējam.

No mums Jūs varat daudz sagaidīt. Izvēloties „Das WeltAuto“ programmas automašīnu, Jūs iegūstat lielisku tās tehnisko stāvokli ar sertificētu kvalitāti un daudzpusīgu papildus pakalpojumu klāstu.

Automašīnas atpirkums

Ja nolēmāt iegādāties Das WeltAuto automašīnu, Jūsu izvēlētais Das WeltAuto partneris labprāt izskatīs un iesniegs Jums atbilstošu piedāvājumu par Jūsu iepriekšējās automašīnas atpirkšanu.

Testa braucieni

Lietotas automašīnas, kas saņēmušas Das WeltAuto kvalitātes sertifikātu, izskatās un to tehniskais stāvoklis ir gluži kā jauniem auto. Pārliecināties par to paši un piesakieties Das WeltAuto testa braucienam pie Jūsu izvēlētā dīlera. Garantējam kvalitāti un neierobežotu braukšanas prieku.

Tehniskā pārbaude

Pirms automašīna nonāk tirdzniecībā, Volkswagen serviss Das WeltAuto programmas ietvaros veic plašu automašīnas kvalitātes pārbaudi. Tiek pārbaudīts gan vispārējais tehniskais stāvoklis, gan funkcijas un sistēmas, ar ko automašīna aprīkota. Bojātās detaļas nekavējoties tiek nomainītas pret jaunām rezerves daļām, kas atbilst Volkswagen kvalitātei. Pārbaudes beigās tiek saņemts servisa konsultanta apliecinājums, ko ieraksta kvalitātes sertifikātā, kas tiek pievienots katrai Das WeltAuto automašīnai.

Profesionāla automašīnas sagatavošana

Precīza tehniskā stāvokļa pārbaude ir puse no kaujas. Ja sagatavojot Das WeltAuto automšīnai ir nepieciešami daži uzlabojumi, jūs varat būt pārliecināti, ka tas tika darīts profesionāli. Mēs vēlamies, lai Jūsu braukšanas pieredze ir ārkārtēja no paša sākuma.

Lietoto automašīnu garantija

Izvēloties Das WeltAuto automašīnu, Jūs saņemat labāko aizsardzību – sākot ar automobiļa vispārējo kvalitātes pārbaudi pirms tirdzniecības līdz pat vairākiem garantiju veidiem, kas pasargās Jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem. Tomēr, ja radies iepriekš neparedzēts bojājums vai defekts, no lielākiem finansiāliem zaudējumiem Jūs pasargās lietoto automobiļu 12 mēnešu garantija.

Finansējums

Iegūt savā īpašumā Das WeltAuto automašīnu ir pavisam vienkārši. Pievilcīgi līzinga noteikumi un finanšu piedāvājums ar zemiem ikmēneša maksājumiem un elastīgiem noteikumiem līguma termiņa beigās – par to visu Jūs labprāt informēs Jūsu izvēlētais Volkswagen Das WeltAuto partneris.

Automašīnas vēsture

Mēs zinām visu par katru Das WeltAuto automašīnu. Šīs zināšanas labprāt nodosim Jums, te būs nobraukuma garantija un remontvēsture.

Automašīnas apmaiņas iespēja

Ja kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar savu izvēli, 10 darba dienu laikā un ne vairāk kā pēc 1000 km nobraukuma pēc pirkuma līguma noslēgšanas Jūs varat vērsties pie sava Volkswagen Das WeltAuto partnera un izvēlēto automašīnu apmainīt pret citu līdzvērtīgu vai vērtīgāku Das WeltAuto automašīnu.

Mobilitātes garantija

Ja Jūsu automašīna nonāks servisā, lai arī tikai uz regulāro apkopi, Jums vienmēr tiks piedāvāta aizvietotājautomašīna par izdevīgu samaksu.